Ross TouchDrive

TouchDrive je zcela nová generace ovládacích režijních panelů od Ross Video, která výrazně inovuje způsob práce s obrazovou režií tím, že přináší do panelu stejné vlastnosti jako má váš smartphone – dotykové ovládání, gesta a další. Každý displej na panelu TouchDrive je 100% dotykový a umožňuje v průběhu práce měnit funkce a přidávat vlastnosti přímo pod ruce operátora.

Ovládání s jistotou
Dotykové displeje s vysokým rozlišením a věrnými barvami poskytují jasný vizuální přehled pro rychlejší řízení zdrojů a zařízení. Ať již konfigurujete mapy sběrnic, přiřazujete funkce tlačítkům, delegujete tlačítkové sběrnice nebo vybíráte typ vašeho dalšího přechodového efektu, panel TouchDrive vám umožní práci s naprostou jistotou.

Intuitivní práce
Dotyková menu umožní operátorovi rychle a jednoduše aktivovat funkce jako mapování panelu, aniž by musel procházet složitá menu. Práce s TouchDrive ije tak jednoduchá, že nejspíš nikdy neotevřete manuál.

Jádro celé produkce
Zabudovaný DashBoard počítač poskytuje těsnou integraci mezi TouchDrive a všemi dalšími zařízeními, takže z panelu můžete řídit celou výrobu: Odbavovat XPression grafiky, spouštět Tria+ klipy nebo přepínat Ultrix crosspointy prostřednictvím tohoto výkonného rozhraní.

Bezpečná investice
TouchDrive pracuje se všemi Carbonite Ultra, Carbonite Black a Graphite systémy, takže představuje dobrou investici do budoucnosti.

Panel pro každou produkci
Řada TouchDrive nabízí několik panelů, od ultrakompaktního TD1C až po nekompromisní TD3S, takže si můžete vybrat správný model pro váš rozpočet a produkční nároky.

Překvapivě povědomý
I přes množství inovací a vylepšení je práce na TouchDrive podobná jako na panelech Carbonite nebo Carbonite Black, takže se na novém panelu budete cítit jako doma.