TVU Partyline

TVU Partyline je cloudová platforma pro videokonference v broadcast kvalitě. Umožňuje virtuální interakce a spolupráci v reálném čase pro členy štábů, herce, zpravodajce a přispívající diváky v různých lokalitách. Je to ideální řešení pro virtuální tiskové konference nebo online brífingy medií.

TVU Partyline umožní broadcasterům vyvinout zcela nové formáty pořadů a zpravodajství. Použití jde ale daleko za hranice elektronických medií. Může být využita pro organizaci virtuálních konferencí a seminářů, vzdálenou výuku a vzdělávání, korporátní komunikace interní i zákaznické, pro bezpečnostní složky, přenosy jednání státní správy a samosprávy, virtuální kulturní akce s přímým zapojením diváků, a pro mnoho dalších aplikací.

Jádrem TVU Partyline je protokol RTIL (Real Time Interactive Layer), který umožní interakci účastníků a obsahu s nepostřehnutelným zpožděním a při zachování špičkové kvality obrazu i zvuku. Uživateli pak stačí obyčejný prohlížeč či aplikace TVU Anywhere pro smartphony, a webová adresa, kterou organizátor rozešle mailem nebo messengery.

Přenosový algoritmus IS+ pak zajistí robustnost připojení a bezchybné sdílení audia/videa pro libovolný počet účastníků a způsob připojení. Prezentující může sdílet účastníkům celou obrazovku, vybrané okno, aplikaci a dokonce i video z externího zdroje. Také účastníci mohou sdílet své obrazovky. Mohou se také zapojit formou veřejné nebo privátní diskuse, případně se hlásit do diskusí.

Automatický mix minus všech audio signálů potlačuje všechny nežádoucí echa, zpětné vazby a další efekty pro čistý a jasný přenos zvuku bez nutnosti použít sluchátka. Jsou eliminovány nepříjemné pauzy známé z tradičních videokonferenčních systémů, protože všichni účastníci jsou synchronizováni na stejné milisekundové zpoždění.

TVU Partyline je integrována do celého ekosystému TVU, takže je možno používat jakýkoli zdroj pro virtuální produkci v TVU Producer, zapojit přenosové batohy TVU One a dokonce použít tradiční SDI workflow.

Klíčové vlastnosti:

  • Plně cloudové řešení
  • Perfektní synchronizace audia a HD videa
  • Nedetekovatelná latence
  • Automatický mix minus audia pro odstranění rušivých zpětných vazeb a echa
  • Současné sledování vystupujících a živého programu
  • Plné řízení přístupu účastníků a jejich zapojení
  • Jednoduché a rychlé přihlášení prostřednictvím URL adresy
  • Nativní integrace RTIL s celým TVU ekosystémem
  • Přístup z notebooků (PC i Apple), tabletů a smartphonů